ROVATOK

2024. ápr. 26, P
Ervin

Állásajánlat

A Zempléni ZHK Nonprofit Kft. 1 fő munkatársat keres
Irodai adminisztrátor
munkakörbe

Feladatok:
– adatok, információk gyűjtése, rögzítése, válogatása, osztályozása, nyilvántartása és iktatása;
– meghatározott szakterületen ügyintézési feladatok ellátása;
– az ellátott szakmai terület által meghatározott kapcsolattartási feladatok végzése;
– általános és adott szakterülethez kapcsolódó ügyviteli feladatok elvégzése;
– számítógépes adatbeviteli feladatok végzése; írásbeli dokumentumok szerkesztése;
– írásbeli dokumentumok, iratok, levelek előállítása, szerkesztése, sokszorosítása, továbbítása;
– iratok, egyéb dokumentumok szakszerű kezelése, tárolása;
– határidők nyomonkövetése, betartása;
– korszerű ügyviteli és kommunikációs eszközök, információforrások kezelése;
– ügyfélmegkeresések továbbítása;
– beszámolás a vezetőnek

Elvárás:
– középfokú végzettség, érettségi
– irodai, iktatási munkatapasztalat
– határozottság, pontosság, terhelhetőség, magabiztosság
– önálló munkavégzés
– MS Office programok ismerete (Excel, PowerPoint, Outlook)
– eredményorientált, rugalmas

Előnyt jelent:
– azonnali munkakezdés
– szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
– stabil háttér
– fejlődési lehetőség
– biztos jövedelem

Munkavégzés helye: Bodrogkeresztúri Hulladékkezelő Központ

Médiapartnereink

Tegyen virtuális túrát településünkön!