- www.szerencs.hu - Szerencs város honlapja

2017. december 17.
vasárnap
Szöveg méret
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Főoldal Hírek Közművelődés Elismerés a kiváló tanulóknak, sportolóknak

Elismerés a kiváló tanulóknak, sportolóknak

Email Nyomtat PDF

Jó tanulók elismeréseSzerencs Város Önkormányzata a városnapi programsorozat részekét évről-évre köszönti a kiváló tanulmányi és sporteredményt elért szerencsi iskolákba járó vagy helyi színekben versenyző diákokat és felkészítőiket.

A szerencsi iskolák, valamint a városi sportegyesület szakosztályainak javaslata alapján a járási/körzeti versenyeken elért 1., a megyei és regionális versenyeken elért 1-3., valamint az országos versenyeken elért 1-10. helyezett tanulók, sportolók részesültek elismerésben. Ebben az esztendőben 273 diákot és 75 pedagógust, edzőt köszöntött Nyiri Tibor és dr. Egeli Zsolt alpolgármester 2017. április 19-én a gimnázium aulájában.

Elismerésben részesültek:

Szerencs Város Sportegyesülete sportolói:

Súlyemelő szakosztály sportolói:

Bárány Gergő

Csorba Lili Hanna

Homoki Olivér

Katona Máté

Vasas Péter

Edzők: Fekete Diána, Morvai Zoltán

Birkózó szakosztály sportolói:

Beregi Linda

Czipa Dorina

Molnár Olivér

Nagy Kristóf

Pál Mihály

Szarka Zsigmond

Edzők: Illésy László, Sélley László, Novák László

Úszó szakosztály sportolói:

Ács Fruzsina

Ekker Fanni

Farmosi Kata

Farmosi Zsombor

Fige Bálint

Gál Olivér

Gulyás Márton

Képes Panna

Koromházi Máté

Kovács Anna

Kovács Dalma

Kovács Kristóf

Laczkó Balázs

Majoros Réka

Nagy Virág

Pálinkás Petra

Poncsák Máté

Stefán Luca

Szemán Balázs

Szemán Gábor

Tamás Ádám

Tamás Ákos

Török Balázs

Váczi Kira

Varga Petra

Vasvári Adél

Edző: Farmosi István

Karate szakosztály sportolói:

Béni Roland

Fekete Zsófia

Kovács Száva

Mihalik Csaba

Muróczki Csenge

Pocsai Sándor Gábor

Szenderák Dominik

Tiszavári Tamás

Tóth Zsófia

Urbán Olivér

Visóczki Luca

Visóczki Panna

Edző: Varga Csaba

Kosárlabda szakosztály sportolói:

Czagány Zsolt

Cseresznye Zalán

Daruka Balázs

Hegedűs Ákos

Kocsis Dániel

Krusóczki Zsolt

Mezősi Kende

Mezősi Kornél

Nagy Ábel

Pankotai Zoltán

Sándor Levente

Tímár Márk

Edzők: Nagy Lajos, Jakab László

Labdarúgó szakosztály sportolói:

Balázs Mátyás

Béki Zsombor

Dányi Gábor

Fige Bálint

Gábor Dávid

Horváth Brendon

Hugya Zsolt

Jäger Máté

Jakab Balázs Erik

Király Kolos

Lénárt Balázs

Molnár Márió

Németh Dominik

Németh Levente

Papp Noel

Edző: Rábai Attila

Bolyai János Katolikus Általános iskola diákjai:

Ajtai Janka

Balázsfalvi Barbara

Balog Zsolt

Bertalan Krisztián

Bodosi Emília

Bukszár Panna

Csiki Csaba

Demeter Hajnalka

Ducsai Réka

Fercsák Ádám

Gilányi Zsófia

Gyurgyánszki Márk

Homoki Olivér

Horváth Áron

Horváth Zétény

Jaczkó Benedek

Jäger Máté

Jakab Milán

Jámbor Soma

Juhász Roland

Katona Petra

Képes Petra

Kiss Dániel

Kocsis Gréta

Korán Flóra

Kovács Zsófia

Lamos Ádám

Lukács Attila

Májer Levente

Medzsibriczki Péter

Molnár Csaba

Németh Dominik

Németh Levente

Pál Mihály

Pap László

Papp Martin Márk

Pozsonyi Petra

Rontó Rajmund

Szabó Tamás

Szarka Zsigmond

Szőke Bence

Takács Hanga

Takács Jázmin

Takács Viktória

Tamás Korina

Tamás Máté

Tiszavári Tamás

Tóth Ildikó

Tóth Milán

Tóth Zoltán

Tőkés Bence

Varga Zita

Vígh Bianka

Bolyai János Katolikus Általános iskola felkészítő tanárai, edzői:

Jászayné Deák Erzsébet

Juhász Tiborné

Kádár Orsolya

Kissné Nagy Angelika

Lakatos Marianna

Maczkóné Matlák Julianna

Matuscsák Sándorné

Szabó Miklós

Szabóné Bulátkó Mónika

Szabóné Drozda Orsolya

Tóthné Kosárkó Mária

Uray Attila

Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola diákjai:

Bajcsy Bettina

Bajcsy Réka

Balázs Lilla

Bálint Viktor

Balogh Lili

Bénó Gergő

Beregi Barnabás

Bodnár Gergely

Bodovics Valencia Mónika

Bőcsi Anna

Búza Balázs

Czagány Laura

Czagány Zsolt

Cseresznye Zalán

Cseresznye Zita

Csócsics Viktória

Dóka Szilárd

Egri Vince

Fazekas Marcell Gyula

Fige Bence

Fige Lili

Fogarasi Gergő

Hegedűs Ákos

Horváth Dorina Vanda

Huszár Lili

Ignácz Hanna

Iván Virág

Jónás Zsombor Kolos

Juhász Antónia

Juhász Janka

Kanalas Valéria

Kedves Eszter Virág

Kelemen Dorina

Kicsi Marcell

Kiss Bettina

Kiss Tamás

Kocsis Dániel

Kolosai Dominik

Kormos Levente

Kovács Anna

Kovács Péter

Köllő Csenge

Kurucz Virág

Lakatos Helga Lívia

Lesó Ákos

Lesó Áron

Lipniczki Veronika

Maczek Zalán

Madarász Rebeka

Maier Cseperke

Márton Júlia Nóra

Márton Zsófia Dóra

Mezősi Kende

Mizák Mihály

Nácsa Bálint

Nagy Ábel

Nagy Kristóf

Nagy Rebeka

Nyakó Gergő Attila

Orosz Kristóf

Osvay Zsófia

Osvay-Szabó Bernadett

Osvay-Szabó Blanka

Osztás Csenge Viktória

Pálinkás Gergő

Pálinkás Petra

Pankotai Zoltán

Reményi Edit

Rónavölgyi Anna

Sándor Levente

Sorosánczki Sára Csenge

Szabó Dóra

Szabó Lilla

Szabó Petra

Szabó Szilvia

Szentléleki Márton

Szepesi Györgyi Anna

Szepesi Réka

Szoboszlai Dániel Zsolt

Takács Karola

Takács Vivien

Teleki Zsófia

Tóth Ágnes

Váczi Kira Dorina

Veres Bettina

Zöldi Virág Anna

Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola felkészítő tanárai, edzői:

Aranyosi Edit

Bakosné Lapis Erika

Bánfalvi Krisztina

Bene Sándorné

Berki Beáta

Bőti Jázminka

Czina Györgyné

dr. Mizákné Hogya Judit

Géczi Frigyesné

Harkályné Kovács Katalin

Jobbágy Istvánné

Kamenyiczkiné Vaszil Katalin

Köllő András

Lukács Pál

Lukács Sándorné

Magyar Julianna

Nagy Lajos

Nagyné Gál Éva

Pecze-Halász Adrienn

Ráczné Váradi Éva

Szakos Erika

Tamás Mária

Tóth Alex

Tóthné Nógrádi Gyöngyi

Varga Gábor

Alapfokú Művészeti Iskola növendékei:

Árvai Lilla

Asszú Ábel

Balázs Lilla

Balogh Zsolt

Balogh Lili

Bárány Boglárka

Béres Kristóf

Bodovics Valencia Mónika

Búza Balázs

Csalavári Krisztián

Csengeri Virág

Cseresznye Zalán

Csurgovich Alexandra

Danyikó Dorka Csilla

Danyikó Eszter Lilla

Demeter Bianka

Demkó Regő

Ficsor Debora

Fige Bálint

Galgóczi Alíz

Géczi Lili Anna

Géczi Noémi Kira

Géczi Sára

Gilányi Gergő

Ignácz Hanna

Kedves Eszter Virág

Kovács Anna

Kovács Boglárka

Kovács Péter

Krappai Lea

Kurucz Virág

Lesó Anna Ilona

Maczek Regina

Maier Cseperke

Majoros Réka

Matyisák Attila

Medve Gábor Zoltán

Mészáros Viola

Mizák Anna

Molnár Lilla

Muhi Máté

Nagy Boglárka

Nagy Rebeka

Nagy Virág

Osvay-Szabó Bernadett

Osvay-Szabó Blanka

Osztás Csenge Viktória

Őri Balázs

Petró Marcell

Skarufa Regina

Smál Vivien

Sógor Csenge

Stomp Bence Áron

Szabó Ágota

Sztankovics Zalán

Tokár László

Toldi Sebestyén

Vágási Dorina

Vámos Eszter

Varga Péter

Vincze Kinga

Vitelki Luca

Alapfokú Művészeti Iskola felkészítő tanárai:

Bajári Éva

Bereczky Ágnes

Czimbalmos Valéria

Derda Péterné

Elek Boglárka

Fenyvesi Péter

Hagymási Péter

Harkályné Kovács Katalin

Osztás György

Osztás Katalin

Osztás Tamás

Osztás Viktória

Száraz Melánia

Szirmai Andrea

Bocskai István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium diákjai:

Asszú Áron

Bárány Péter Tamás

Bárdos Flóra

Beregi Linda

Bogoly Levente

Bukovszky Péter

Csáki Gergő

Fekete Zsófia

Gaál Eszter

Géczi Márkó

Haraszti Dorina

Juhász Vince

Kecskés Vanda

Kiss Kamilla Virág

Kórán Alexandra

Kovács Kristóf

Laczkó Anna Orsolya

Lakatos Leila

Lamos Fanni

Majoros Dávid

Meczó Kristóf

Mizák Anna

Müller Csenge

Novák Zoltán

Onda Letícia

Pelbárt Enikő

Perecsi Enikő

Pisák Erik

Sándor Bence

Szepesi Péter

Toplenszki Zalán

Tóth Adrián

Tóth Boglárka

Török Róbert

Varga Dávid

Vecser Milán

Bocskai István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium felkészítő tanárai:

Árvai Zsolt

Endrész Tamás

Gazdóf Miklósné

Jancsovszki Máté

Jurák Józsefné

Kocsis József

Novákné Váradi Judit

Pajuf Izabella

Reményiné Járai Katalin

Rolek Ildikó Ágnes

Sándor Ernőné

Szabó Viktorné

Szegedi Anikó

Az SZVSE-n kívül sportoló diákok edzői:

Bukovszky Róbert, Bacsó Alex,Repka Attila

 

Kiállítás az alkotótábor munkáiból

A Zempléni Rajztanárok Alkotó Köre, valamint a Szerencsi Művelődési Központ és Könyvtár tisztelettel meghívja az érdeklődőket a 40. nyári alkotótáborban készült alkotásokból készült "Szerencsi mozaik" című kiállítás megnyitójára.

További cikkek:

Eseménynaptár

<<  December 2017  >>
 Monday  Tuesday  Wednesday  Thursday  Friday  Saturday  Sunday 
      1
  4  6
111215
18212224
25262730

Testvérvárosaink

GeisenheimHesperingenMalchinNyárádszeredaPodgoraRozsnyóPultusk

GYERE - Gyermekek Egészsége Program


gyere program_logo


Norway grants

Europart 2014

1956-os emlékév

Időjárás